Kontakt

Wybierz oddział

Wrocław – centrala ul. Zakrzowska

ul. Zakrzowska 25
51-318 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon-pt: 8:00-16:00

tel. +48 71 889 07 80

info@meblostyl.com

FormularzNapisz do nas chętnie na nie odpowiemy

Wysyłasz formularz do centrali firmy

KIEROWNIK ODDZIAŁU

Marcin Jankowski
603 199 800
m.jankowski@meblostyl.com

KIEROWNIK PRODUKCJI

Paweł Morawski
605 404 931
produkcjaza@meblostyl.com

Koordynator techniczny

Rafał Konieczny
609 477 118
r.konieczny@meblostyl.com

Koordynator ds. logistyki

Andrzej Czapla
605 404 932
logistyka@meblostyl.com

Koordynator ds. sprzedaży

Katarzyna Klaczyńska
609 477 181
k.klaczynska@meblostyl.com

Koordynator ds. E-Commerce

Ireneusz Kuc
609 477 065
i.kuc@meblostyl.com

Pracownicy DZIAŁU HANDLOWEGO

Damian Kruszyk
609 477 190
d.kruszyk@meblostyl.com

Marcin Pokusa
605 404 711
m.pokusa@meblostyl.com

Violetta Jarska
609 477 108
v.jarska@meblostyl.com

Dorota Pietrzela
669 477 011
d.pietrzela@meblostyl.com

Jakub Garbus
609 477 633
j.garbus@meblostyl.com

Księgowość

Ewa Grabowska
603 415 700
ksiegowosc@meblostyl.com

Dział KadR

Joanna Szeląg
609 477 055
kadry@meblostyl.com