Partnerzy

Poznaj partnerów

01.

swiss krono

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy SWISS KRONO, jednego z największych producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych na świecie. Posiadamy szeroką gamę płyt wiórowych, laminowanych, trudnopalnych, MDF, SWISSCDF oraz blatów roboczych.

Produkty w naszej ofercie posiadają certyfikaty jakości, atesty higieniczne oraz klasyfikację ogniową.

02.

blum

Firma Blum jest światowym liderem
w produkcji akcesoriów meblowych, której produkty charakteryzują się wysoką funkcjonalnością
i jakością. W naszej ofercie posiadamy pełną ofertę produktów firmy Blum.

Stawimy na długotrwałe relacje, dlatego rozszerzyliśmy naszą współpracę stając się hurtownią partnerską.

Kuchnia na próbę

Zapraszamy na Jazdę Próbną Kuchni, podczas której ustawimy Państwa kuchnię na próbę. Wystarczy przynieść plan pomieszczenia i projekt zabudowy. Wspólnie z naszym konsultantem ustawimy ruchome modele szafek wg. projektu lub pomysłu.
W ten sposób sprawdzą Państwo wygodę i funkcjonalność swojej przyszłej kuchni. Oprócz tego na ekspozycji mają Państwo możliwość wypróbować wszystkie produkty Blum.

03.

sevroll

Marka Sevroll to silnie rozwijająca się Polska marka okuć do drzwi przesuwnych, z którą mamy przyjemność współpracować od wielu lat. Wysoka jakość, niezawodność oraz szeroki asortyment pozwala na idealne dopasowanie systemów do potrzeb klientów.

Stawiamy na oryginalność i wytrzymałość naszych produktów dlatego wybieramy dostawców, którzy gwarantują wysoką jakość swoich produktów.